Reklama

Uwaga na oszustów! PSM nie ma z tym nic wspólnego

Na początku marca br. w blokach należących do Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej pojawiły się ostrzeżenia przed grasującymi oszustami. Lepiej na nich uważać!

W niemal każdej klatce bloku na osiedlu, którego zarządcą jest Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa, wisi karteczka takiej samej treści, podpisana przez administrację danego osiedla.

„Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że[paywall] nie współpracuje z żadną firmą w zakresie wymiany drzwi wejściowych do mieszkań lub piecyków gazowych. Spółdzielnia nie współfinansuje takich prac. Każdą taką próbę namowy z powołaniem się na uzgodnienia ze spółdzielnią można zgłaszać na policję (tel. 997 lub 112)”.

– To prawda. Od jakiegoś czasu działają oszuści, którzy niczego nieświadomym mieszkańcom, członkom naszej spółdzielni, oferują wymianę drzwi wejściowych czy piecyków gazowych. Taka sama informacja pojawiła się na wszystkich naszych osiedlach, bo na początku marca otrzymaliśmy sygnał od jednego z mieszkańców osiedla Kmiecie – mówi prezes PSM Zbigniew Kurosz.

– Aby zachęcić ludzi i swoje oszustwo jakoś tam uwiarygodnić, powołują się na to, że spółdzielnia będzie do tego dopłacać z funduszu remontowego. To kłamstwo, bo nigdy do tego nie dopłacaliśmy i nie dopłacamy. Wyłudzają pieniądze. Niektórym z mieszkańców nie przychodzi nawet do głowy, aby zadzwonić do administracji i to zweryfikować – zaznacza.

– To nie jest pierwszy raz. Jakiś czas temu mieliśmy podobną akcję z wymianą okien. Pobrali zaliczki i się ulotnili. Numery telefonów, które podają, nie istnieją. Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców o czujność. Prosimy nie wpuszczać nikogo, kto oferuje takie usługi, powołując się na spółdzielnię. A jeśli ktoś ma wątpliwości, prosimy o natychmiastowy kontakt z administracją danego osiedla. Sprawa została już zgłoszona na policję – zaapelował Z. Kurosz.


fot.Mariusz Godos
W niemal każdej klatce bloku na osiedlu, którego zarządcą jest Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa, wisi karteczka takiej samej treści, podpisana przez administrację danego osiedla.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Komisarz - niezalogowany 2021-03-24 03:30:18

    Teraz jest najwyższa pora, aby powiesić kartkę, mimo braku akceptacji ze strony Kościoła. Uwaga wyborcy na oszustów, którzy rujnują nasz kraj i wasze oszczędności. Zastanówcie się przed głosowaniem, kogo chcecie wybrać. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    POzbądź się - niezalogowany 2021-03-24 06:07:45

    Nie ma spania co ?Płacz za UBecką emeryturką i skamlenie za POwrotem POdnóżka Makreli i jego złodziejskiej bandy.Narodowi przejadł już się szczaw i mirabelki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2021-03-24 08:50:04

    Spółdzielnia wiesza tylko info o podwyżkach 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama