Na początku marca br. w blokach należących do Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej pojawiły się ostrzeżenia przed grasującymi oszustami. Lepiej na nich uważać!
W niemal każdej klatce bloku na osiedlu, którego zarządcą jest Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa, wisi karteczka takiej samej treści, podpisana przez administrację danego osiedla.
„Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że[paywall] nie współpracuje z żadną firmą w zakresie wymiany drzwi wejściowych do mieszkań lub piecyków gazowych. Spółdzielnia nie współfinansuje takich prac. Każdą taką próbę namowy z powołaniem się na uzgodnienia ze spółdzielnią można zgłaszać na policję (tel. 997 lub 112)”.

fot.Mariusz Godos
W niemal każdej klatce bloku na osiedlu, którego zarządcą jest Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa, wisi karteczka takiej samej treści, podpisana przez administrację danego osiedla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Teraz jest najwyższa pora, aby powiesić kartkę, mimo braku akceptacji ze strony Kościoła. Uwaga wyborcy na oszustów, którzy rujnują nasz kraj i wasze oszczędności. Zastanówcie się przed głosowaniem, kogo chcecie wybrać.
Nie ma spania co ?Płacz za UBecką emeryturką i skamlenie za POwrotem POdnóżka Makreli i jego złodziejskiej bandy.Narodowi przejadł już się szczaw i mirabelki.
Spółdzielnia wiesza tylko info o podwyżkach
A co PSM ma wspólnego z podwyżką:- cen odbioru śmieci ( Rada Miejska)- cen wody (PWik)- cen ciepła ( MPEC)- gazu- benzyny-energii elektrycznejJak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to się milczy.
gość, masz rację jak się nie wie to nie pisze, metraż stoi w miejscu prawda??
PRZY OKAZJI, UWAGA NA OSZUSTÓW TELEFONICZNYCH! "...z tej strony piotr (kulasza) kulesza. oddzwaniam w sprawie pana konta handlowego..." Tak zaczęła się rozmowa telefoniczna z drobnym cwaniaczkiem, próbującym swych sił w oszustwach przez telefon. Numer, z którego dzwoniono jest warszawski: 22 152 18 84, ale akcent rozmówcy wyraźnie podlaski no i to "konto handlowe" - wtf? Mogłem dziada pociągnąć trochę za język -miałbym podstawę do poinformowania policji, no ale za szybko się rozłączyłem...Uważajcie, jakie informację próbuje od was wyciągnąć wasz szemrany rozmówca, a najlepiej nie podejmujcie rozmowy z dziwnymi podejrzanymi typami!
Teraz jest najwyższa pora, aby powiesić kartkę, mimo braku akceptacji ze strony Kościoła. Uwaga wyborcy na oszustów, którzy rujnują nasz kraj i wasze oszczędności. Zastanówcie się przed głosowaniem, kogo chcecie wybrać.
Nie ma spania co ?Płacz za UBecką emeryturką i skamlenie za POwrotem POdnóżka Makreli i jego złodziejskiej bandy.Narodowi przejadł już się szczaw i mirabelki.
Spółdzielnia wiesza tylko info o podwyżkach