1 marca br. rusza elektroniczna rekrutacja do miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2021/2022. Placówki przyjmują wnioski do 22 marca. Po tym terminie będzie się można starać o miejsce dla malucha jedynie w rekrutacji uzupełniającej, w miarę dostępnych miejsc.
Ci, którzy nie zdążą zapisać dziecka w pierwszym naborze, pomiędzy 1 a 22 marca, będą mogli wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej, która przewidziana jest od 17 do 26 maja br. Wówczas do dyspozycji będą już jednak tylko[paywall] wolne miejsca, których dyrektorzy nie zapełnią w pierwszym etapie naboru.
Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w pierwszym podejściu zostaną podane do wiadomości 12 kwietnia. W terminie od 12 kwietnia do 19 kwietnia rodzic będzie jeszcze musiał pisemnie potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia. 20 kwietnia listy przyjętych i nieprzyjętych maluchów zostaną wywieszone w poszczególnych placówkach.
O tym, kto dostał się w drugim naborze, tzw. uzupełniającym, rodzice przekonają się dopiero 22 czerwca (podobnie jak w pierwszym naborze przedszkola także podadzą najpierw listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych maluchów – 11 czerwca, a do 21 czerwca rodzic będzie zobligowany do złożenia oświadczenia potwierdzającego wolę uczęszczania dziecka do danej placówki).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gdzie jest fajne przedszkole na Zasaniu?
Dzieki Kik.Dziecko. musze do 1 marca zapisac.
Od 1 marca ruszają zapisy, trwają do 22 marca.
Gdzie jest fajne przedszkole na Zasaniu?
Na Barskiej nr.3
Dzieki Kik.Dziecko. musze do 1 marca zapisac.