Zabawa sylwestrowa to dla wielu jeden z najbardziej wyczekiwanych wieczorów w roku. Aby była udana, potrzebne są dwa najważniejsze składniki – dobra muzyka i towarzystwo. Przemyska, miejska impreza, która odbyła się w Rynku, miała tego wszystkiego pod dostatkiem.
Moc przebojów i szampańska zabawa we własnym, przemyskim gronie. Sylwester pod chmurką zamiast balu lub dyskoteki? Organizatorzy udowodnili, że był to[paywall] świetny wybór. Muzyczną zabawę otworzyła, witając wszystkich, prowadząca Paulina Błachut.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Powiew normalności koncert VM zamiast corocznych życzeń zastępcy Chomy wzmocnionych muzyką z taśmy dj.
Powiew normalności koncert VM zamiast corocznych życzeń zastępcy Chomy wzmocnionych muzyką z taśmy dj.