Reklama

Varius Manx gwiazdą sylwestra. Wspominamy [ZDJĘCIA]

04/01/2019 14:03

Zabawa sylwestrowa to dla wielu jeden z najbardziej wyczekiwanych wieczorów w roku. Aby była udana, potrzebne są dwa najważniejsze składniki – dobra muzyka i towarzystwo. Przemyska, miejska impreza, która odbyła się w Rynku, miała tego wszystkiego pod dostatkiem.

Moc przebojów i szampańska zabawa we własnym, przemyskim gronie. Sylwester pod chmurką zamiast balu lub dyskoteki? Organizatorzy udowodnili, że był to[paywall] świetny wybór.  Muzyczną zabawę otworzyła, witając wszystkich, prowadząca Paulina Błachut.

Jako pierwszy zgromadzonych w centralnym miejscu naszego miasta zabawiał różnymi gatunkami muzyki DJ Rafał Błachut Bleiz, po nim – prezentując największe radiowe hity – wystąpiła przemyska wokalistka młodego pokolenia Olivia Fok.

Około godziny 23 na scenie pojawiła się oczekiwana przez wszystkich gwiazda wieczoru – zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz, porywając swoimi wielkimi przebojami do jeszcze bardziej spontanicznej zabawy. Tuż przed północą noworoczne, najlepsze życzenia mieszkańcom Przemyśla złożyli prezydent Wojciech Bakun oraz przewodnicząca rady miejskiej Ewa Sawicka. Zaraz po laserowym pokazie odbyła się druga część koncertu gwiazdy wieczoru. Sylwestrową zabawę już w nowym, 2019 roku, zakończył DJ.


TB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obywatel - niezalogowany 2019-01-04 14:24:05

    Powiew normalności koncert VM zamiast corocznych życzeń zastępcy Chomy wzmocnionych muzyką z taśmy dj.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama