Dworzec PKP w Jarosławiu jest jednym z 10 w Polsce, na których pojawił się videomat – nowy pomysł spółki „Polregio” na zakup biletów na przejazd koleją.
– Videomaty nie są projektem, który ma być konkurencją dla kas biletowych. Obecnie zatrzymujemy się codziennie na 1900 stacjach kolejowych w całej Polsce. Własnych kas biletowych mamy około 150. Chcemy uzupełnić tę lukę właśnie videomatami, a nie zastępować nimi obecnie istniejące okienka. Chcemy, aby wszyscy nasi pasażerowie byli traktowani w identyczny sposób. Czy jest to pasażer dworca premium, czy pasażer mniejszej miejscowości w Polsce, chcemy aby miał taką samą dostępność i taką samą jakość obsługi. Każdy będzie korzystał z tego samego urządzenia – powiedział członek zarządu „Polregio” Adam Pawlik[paywall]. – Videomat ma opcję płatności wyłącznie kartą i nie zakładamy możliwości płatności gotówką. Z naszych obserwacji wynika, że większość pasażerów korzysta jednak z płatności elektronicznej. Urządzenie, które ma możliwość tylko i wyłącznie płatności elektronicznej jest znacząco tańsze w codziennej eksploatacji. To był podstawowy wyznacznik tego projektu, zależało nam na tym, aby urządzenie docelowo nie było drogie – dodał.
Pierwsze videomaty dla pasażerów działają w 10 polskich miastach. Oprócz dworca PKP w Jarosławiu, takowe zlokalizowane są na stacjach: Kraków Główny, Zielona Góra, Łódź Widzew, Świnoujście, Szczecin Główny, Opole Główne, Białystok, Wrocław i Poznań Główny.
Urządzenie umożliwia bezpośrednie połączenie video w czasie rzeczywistym z e-kasjerem. E-kasjer to osoba pracująca w call center. Jego zadaniem jest przeprowadzenie pasażerów przez cały proces zakupu biletu.
Konsultanci są dostępni w godzinach od 6 do 22, czyli aż 16 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. Można kupić bilet jednorazowy i okresowy, zarówno dla siebie, jak i innych osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze