Zgodnie z dyspozycją sądu, wszyscy trafili do zakładu karnego.
Pierwszy z nich, 44- letni mieszkaniec gminy Lubaczów, został zatrzymany tuż po g. 6.30 i przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych sześć miesięcy.
Drugiego, 38- letniego mieszkańca gminy Oleszyce, funkcjonariusze z oleszyckiego komisariatu zatrzymali kilkanaście minut później. On również pół roku spędzi za kratkami.
Poranek nie był też szczęśliwy dla 40-letniego mieszkańca Lubaczowa, który został zatrzymany przez dzielnicowych za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.
Do zatrzymania ostatniego z mężczyzn doprowadzili funkcjonariusze z Cieszanowa. Cztery miesiące pozbawienia wolności czekają 26-letniego mieszkańca gminy Cieszanów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze