W Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu- Zdroju, przy ul. Jana III Sobieskiego 4, już w najbliższą niedzielę (24 lipca) od godz. 9 do 13 będzie możliwość oddania krwi.
Ten najcenniejszy dar, którego dotychczas nie udało się jeszcze wyprodukować. W bankach krwi najczęściej brakuje grupu 0 Rh-, O Rh+, A Rh- oraz B Rh-, lecz warto pamiętać o tym, że każda jej kropla, obojętnie z jakiej grupy, może uratować komuś życie.
Zbiórka krwi w Horyńcu pod hasłem: „Oddaj krew – to nie boli!” zorganizowana jest dzięki współpracy Stowarzyszenia HDK „Ratownik”, RCKiK w Lublinie oddział w Zamościu i Gminy Horyniec- Zdrój.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze