Reklama

W Horyńcu- Zdroju będą się dzielić największym darem

W Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu- Zdroju, przy ul. Jana III Sobieskiego 4, już w najbliższą niedzielę (24 lipca) od godz. 9 do 13 będzie możliwość oddania krwi.

Ten najcenniejszy dar, którego dotychczas nie udało się jeszcze wyprodukować. W bankach krwi najczęściej brakuje grupu 0 Rh-, O Rh+, A Rh- oraz B Rh-, lecz warto pamiętać o tym, że każda jej kropla, obojętnie z jakiej grupy, może uratować komuś życie.

Zbiórka krwi w Horyńcu pod hasłem: „Oddaj krew – to nie boli!” zorganizowana jest dzięki współpracy Stowarzyszenia HDK „Ratownik”, RCKiK w Lublinie oddział w Zamościu i Gminy Horyniec- Zdrój.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama