To najliczniejsza, przyjęta w tym roku grupa nowych strażników granicznych, zasilających szeregi Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Ślubowanie adeptów, w asyście pocztu sztandarowego, odebrał Komendant Bieszczadzkiego Oddziału płk SG Andrzej Popko.
Wśród 40 świeżo upieczonych pograniczników jest 19 kobiet i 21 mężczyzn, większość pochodzi z Podkarpacia. Połowa ma wykształcenie wyższe.
Młodzi funkcjonariusze wyjadą na kurs podstawowy do jednego z ośrodków szkoleniowych SG, a potem podejmą służę w placówkach Straży Granicznej na Podkarpaciu.
W tym roku w Bieszczadzkim Oddziale SG przyjęto w sumie 100 nowych funkcjonariuszy. Rekrutacja stale trwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze