Reklama

W Przemyślu rotę ślubowania wypowiedziało 40 nowych pograniczników [WIDEO]

To najliczniejsza, przyjęta w tym roku grupa nowych strażników granicznych, zasilających szeregi Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Ślubowanie adeptów, w asyście pocztu sztandarowego, odebrał Komendant Bieszczadzkiego Oddziału płk SG Andrzej Popko. 

Wśród 40 świeżo upieczonych pograniczników jest 19 kobiet i 21 mężczyzn, większość pochodzi z Podkarpacia. Połowa ma wykształcenie wyższe. 

Młodzi funkcjonariusze wyjadą na  kurs  podstawowy do jednego z ośrodków szkoleniowych SG, a potem podejmą służę w placówkach Straży Granicznej na Podkarpaciu.

W tym roku w Bieszczadzkim Oddziale SG przyjęto w sumie 100 nowych funkcjonariuszy. Rekrutacja stale trwa. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości