Mężczyzna w niedzielę wyszedł z domu i nie powrócił.
Zaginięcie seniora zgłoszono w poniedziałek przed południem.
Kilkadziesiąt osób: głównie policjanci i strażacy PSP i OSP brało udział w poszukiwaniach. Towarzyszyły im: przewodnik z psem tropiącym, drony sprawdzające trudno dostępne miejsca i przedstawiciele Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami „STORAT” w Rzeszowie.
Niestety, wczoraj przed południem, w rzece San, odnaleziono ciało zaginionego i wydobyto je na brzeg.
Okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny wyjaśni prowadzone postępowanie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze