Reklama

W sklepach w Przemyślu płaciła cudzą kartą. 8 razy – 8 zarzutów

22/01/2022 08:03

W ubiegłym tygodniu przemyscy policjanci zatrzymali kobietę, która robiła zakupy, płacąc cudzą kartą.

Śledczy ustalili, że 12 listopada 2021 roku ktoś robił drobne zakupy w różnych sklepach na terenie Przemyśla i takich transakcji wykonał 8. Straty, jakie powstały na wskutek działania sprawcy, wyniosły prawie 160 zł. Policjanci zabezpieczyli wszystkie nagrania z kamer sklepowych i prowadzili czynności.

30 grudnia 2021 roku dyżurny otrzymał zgłoszenie o próbie kradzieży artykułów przemysłowych w jednej z drogerii na terenie Przemyśla. Sprawczyni, która chciała ukraść towar, została ujęta przez pracowników sklepu. 

Wezwani na miejsce policjanci wylegitymowali kobietę. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że to ona w listopadzie ubiegłego roku płaciła w sklepie cudzą kartą. 41-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego przyznała się do próby kradzieży oraz do tego, że znalazła kartę bankomatową i płaciła nią w sklepach za drobne zakupy.

Kobiecie przedstawiono 8 zarzutów kradzieży z włamaniem na konto. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości