Reklama

W Stubnie poprawili estetykę terenów do grillowania i biesiadowania

Około 35 tys. zł kosztowało zagospodarowanie terenów do grillowania i biesiadowania w Stubnie. Od kilku dni mieszkańcy mogą się cieszyć z tego miejsca, które zmieniło się nie do poznania.

Inwestycja była możliwa dzięki dofinansowaniu z[paywall] Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021 – 2025. Projekt pod nazwą „Poprawa estetyki publicznej w sołectwie Stubno poprzez zagospodarowanie miejsca biesiadowania i grillowania oraz nasadzenie krzewów ozdobnych” zyskał dotację z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie w kwocie 12 tys. zł.

Część kwoty pochodziła z funduszu sołeckiego. Władze gminy zakupiły m.in. nowe ławki i stoły.

– Takiego miejsca od dawna w naszej miejscowości brakowało i nie ukrywam, że bardzo mi zależało na realizacji projektu. Po pierwsze dlatego, że znacznie poprawi się estetyka tego miejsca, a po drugie nasi mieszkańcy będą mogli wreszcie w normalnych warunkach spędzić czas w gronie najbliższych czy przyjaciół – powiedział wójt gminy Stubno Ryszard Adamski.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości