Około 35 tys. zł kosztowało zagospodarowanie terenów do grillowania i biesiadowania w Stubnie. Od kilku dni mieszkańcy mogą się cieszyć z tego miejsca, które zmieniło się nie do poznania.
Inwestycja była możliwa dzięki dofinansowaniu z[paywall] Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021 – 2025. Projekt pod nazwą „Poprawa estetyki publicznej w sołectwie Stubno poprzez zagospodarowanie miejsca biesiadowania i grillowania oraz nasadzenie krzewów ozdobnych” zyskał dotację z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie w kwocie 12 tys. zł.
Część kwoty pochodziła z funduszu sołeckiego. Władze gminy zakupiły m.in. nowe ławki i stoły.
– Takiego miejsca od dawna w naszej miejscowości brakowało i nie ukrywam, że bardzo mi zależało na realizacji projektu. Po pierwsze dlatego, że znacznie poprawi się estetyka tego miejsca, a po drugie nasi mieszkańcy będą mogli wreszcie w normalnych warunkach spędzić czas w gronie najbliższych czy przyjaciół – powiedział wójt gminy Stubno Ryszard Adamski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze