Reklama

W Tuczempach znów niewybuch

Wykonując prace polowe trzeba mieć się na baczności. Przekonał się o tym mężczyzna pracujący na polu uprawnym, który wykopał silnie skorodowany pocisk artyleryjski.

Funkcjonariusze z jarosławskiej komendy natychmiast zabezpieczyli pocisk, przy czym pirotechnik ustalił, że pocisk pochodzi najprawdopodobniej z okresu II Wojny Światowej. O znalezisku zostali powiadomieni saperzy z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie, który zabezpieczyli niewybuch.

Policja przypomina: „w przypadku znalezienia, wykopania niewybuchów nie wolno ich pod żadnym pozorem przenosić, dotykać ani rozbrajać. Miejsce gdzie się on znajduje, dobrze jest zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych, a w szczególności dzieci. O znalezisku należy jak najszybciej powiadomić najbliższą jednostkę policji”.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości