W sezonie zimowym toalety na Cmentarzu Zasańskim nie uświadczysz.
Odebraliśmy sygnały od naszych Czytelników o braku toalet przy Cmentarzu Zasańskim. Toi toia, który stał na parkingu nie ma od wielu miesięcy. Sucha toaleta na starej części nekropolii jest nieczynna. A ludzie odwiedzają groby swoich bliskich cały rok. – Co mają zrobić ludzie starsi albo dzieci, którym często trudno wytrzymać z potrzebą?[paywall] Przenośne ubikacje nie są może zbyt komfortowe, ale w ostateczności lepsze niż załatwianie się w krzakach. Jeśli nie ma możliwości wybudowania WC z prawdziwego zdarzenia, toi toie powinny jak najszybciej wrócić. Nie rozumiem, dlaczego ich już nie ma na parkingu – powiedziała przemyślanka, która zadzwoniła do naszej redakcji.
Podobne sygnały trafiły także do radnego Bartłomieja Barczaka, który zwrócił się do władz miasta z apelem o powrót przenośnych toalet na parking w „trybie pilnym”. W odpowiedzi prezydent Wojciech Bakun odpisał, że zgodnie z umową pomiędzy gminą miejską a Zakładem Usług Komunalnych na terenie Cmentarza Zasańskiego przewidziano ustawienie jednej kabiny sanitarnej w okresie od 10 kwietnia (czyli od Wielkiego Piątku) do 23 października br. Natomiast od 23 października do 3 listopada mają być ustawione 3 kabiny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Temat toalety jest pięknie rozwiązany w Parku Miejskim przy placu zabaw - warto wykorzystać to rozwiązanie.Przypominajmy - przy okazji:NIE PLUJE SIĘ ANI NIE SMARKA NA CHODNIKI.Warto czasem niektórym o tym przypominać, bo przechodząc ulicami Przemyśla nie brakuje dżentelmenów, zapominających o elementarnych zasadach.Właściwe służby powinny zająć się tym dziadostwem - ostre kary!
https://bip.przemysl.pl/download/attachment/100164/32-interp-b-barczak-20022020-r.pdf
pan Tadeusz nie zabrał glosu bo nie ma jak tutaj uderzyć w PIS
Temat toalety jest pięknie rozwiązany w Parku Miejskim przy placu zabaw - warto wykorzystać to rozwiązanie.Przypominajmy - przy okazji:NIE PLUJE SIĘ ANI NIE SMARKA NA CHODNIKI.Warto czasem niektórym o tym przypominać, bo przechodząc ulicami Przemyśla nie brakuje dżentelmenów, zapominających o elementarnych zasadach.Właściwe służby powinny zająć się tym dziadostwem - ostre kary!
https://bip.przemysl.pl/download/attachment/100164/32-interp-b-barczak-20022020-r.pdf
A co na to "Tadeusz'/////