Reklama

W zimie się nie sika

04/04/2020 19:57

W sezonie zimowym toalety na Cmentarzu Zasańskim nie uświadczysz.

Odebraliśmy sygnały od naszych Czytelników o braku toalet przy Cmentarzu Zasańskim. Toi toia, który stał na parkingu nie ma od wielu miesięcy. Sucha toaleta na starej części nekropolii jest nieczynna. A ludzie odwiedzają groby swoich bliskich cały rok. – Co mają zrobić ludzie starsi albo dzieci, którym często trudno wytrzymać z potrzebą?[paywall] Przenośne ubikacje nie są może zbyt komfortowe, ale w ostateczności lepsze niż załatwianie się w krzakach. Jeśli nie ma możliwości wybudowania WC z prawdziwego zdarzenia, toi toie powinny jak najszybciej wrócić. Nie rozumiem, dlaczego ich już nie ma na parkingu – powiedziała przemyślanka, która zadzwoniła do naszej redakcji.

Podobne sygnały trafiły także do radnego Bartłomieja Barczaka, który zwrócił się do władz miasta z apelem o powrót przenośnych toalet na parking w „trybie pilnym”. W odpowiedzi prezydent Wojciech Bakun odpisał, że zgodnie z umową pomiędzy gminą miejską a Zakładem Usług Komunalnych na terenie Cmentarza Zasańskiego przewidziano ustawienie jednej kabiny sanitarnej w okresie od 10 kwietnia (czyli od Wielkiego Piątku) do 23 października br. Natomiast od 23 października do 3 listopada mają być ustawione 3 kabiny.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pan Paradoks - niezalogowany 2020-04-04 20:07:27

    Temat toalety jest pięknie rozwiązany w Parku Miejskim przy placu zabaw - warto wykorzystać to rozwiązanie.Przypominajmy - przy okazji:NIE PLUJE SIĘ ANI NIE SMARKA NA CHODNIKI.Warto czasem niektórym o tym przypominać, bo przechodząc ulicami Przemyśla nie brakuje dżentelmenów, zapominających o elementarnych zasadach.Właściwe służby powinny zająć się tym dziadostwem - ostre kary!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    radny.bartlomiej.barczak_689 2020-04-05 16:33:32

    https://bip.przemysl.pl/download/attachment/100164/32-interp-b-barczak-20022020-r.pdf

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tico - niezalogowany 2020-04-05 17:15:02

    A co na to "Tadeusz'/////

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama