Za uszkodzenie 14 pojazdów, ogrodzenia posesji oraz znaku drogowego odpowie 41- letni mieszkaniec Jarosławia, który od początku maja za cel obrał sobie zniszczenie cudzego mienia.
Pierwsze zgłoszenie do jarosławskiej komendy spłynęło z os. Witosa, gdzie doszło do uszkodzenia zaparkowanego tam samochodu.
Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, w trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili jeszcze 9 innych pojazdów, które posiadały uszkodzenia, m.in.: zarysowania lakiernicze, wyłamane wycieraczki oraz urwane lusterka.


Dyżurny zaczął odbierać również podobne zgłoszenia z ul. Skarbowskiego oraz Bandurskiego.
Śledczy, którzy zajęli się sprawą, na podstawie zebranych materiałów ustalili sprawcę. Okazał się nim 41-letni jarosławianin. Pokrzywdzeni wycenili swoje straty łącznie na blisko 30 tys. zł.
Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze