Reklama

Wandal zatrzymany

Za uszkodzenie 14 pojazdów, ogrodzenia posesji oraz znaku drogowego odpowie 41- letni mieszkaniec Jarosławia, który od początku maja za cel obrał sobie zniszczenie cudzego mienia.

Pierwsze zgłoszenie do jarosławskiej komendy spłynęło z os. Witosa, gdzie doszło do uszkodzenia zaparkowanego tam samochodu.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, w trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili jeszcze 9 innych pojazdów, które posiadały uszkodzenia, m.in.: zarysowania lakiernicze, wyłamane wycieraczki oraz urwane lusterka. 


fot.KPP Jarosław


fot.KPP Jarosław

 Dyżurny zaczął odbierać również podobne zgłoszenia z ul. Skarbowskiego oraz Bandurskiego.

Śledczy, którzy zajęli się sprawą, na podstawie zebranych materiałów ustalili sprawcę. Okazał się nim 41-letni jarosławianin. Pokrzywdzeni wycenili swoje straty łącznie na blisko 30 tys. zł.

Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości