Reklama

Wciąż możesz się zaszczepić. Bez wcześniejszej rejestracji i w atmosferze zabawy

W najbliższych dniach ponownie będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji w kilku miejscowościach na terenie gminy Kańczuga. Przyjęcie zastrzyku będzie możliwe w czasie trwania pikników i festynów.

Ostatnia akcja miała miejsce 12 września. W Domu Ludowym odbył się festyn organizowany przez KGW Niżatyce, podczas którego zaszczepiło się 6 osób. W najbliższym czasie podobne akcje odbędą się:

15 września w Kańczudze – KGWiM Kańczuga organizuje piknik prozdrowotny i szczepienie przeciw COVID-19, miejsce: grzybek przy OKMiG;

17 września w Pantalowicach – KGW Pantalowice organizuje w tutejszym Domu Kultury festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień;

18 września w Łopuszcze Wielkiej – KGW Łopuszka Wielka organizuje festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień (w programie m.in. pokaz sprzętu strażackiego i gaśniczego oraz pierwsza pomoc), szczepienia będą realizowane w Domu Strażaka;

Reklama

18 września w Chodakówce – KGW Chodakówka organizuje punkt szczepień w miejscowym Domu Ludowym (w programie m.in. warsztaty i szkolenie z zakresu wyrobu i pielęgnacji naturalnymi kosmetykami);

19 września w Łopuszcze Małej – KGW Łopuszka Mała organizuje festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień nad zalewem w Łopuszce Małej (w programie m.in. pokaz rękodzieła ludowego);

25 września w Lipniku – KGW Lipnik organizuje punkt szczepień w tutejszym Domu Ludowym (w programie m.in. wystawa poświęcona właściwościom zdrowotnym miodu).

Reklama

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętne osoby.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama