W najbliższych dniach ponownie będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji w kilku miejscowościach na terenie gminy Kańczuga. Przyjęcie zastrzyku będzie możliwe w czasie trwania pikników i festynów.
Ostatnia akcja miała miejsce 12 września. W Domu Ludowym odbył się festyn organizowany przez KGW Niżatyce, podczas którego zaszczepiło się 6 osób. W najbliższym czasie podobne akcje odbędą się:
15 września w Kańczudze – KGWiM Kańczuga organizuje piknik prozdrowotny i szczepienie przeciw COVID-19, miejsce: grzybek przy OKMiG;
17 września w Pantalowicach – KGW Pantalowice organizuje w tutejszym Domu Kultury festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień;
18 września w Łopuszcze Wielkiej – KGW Łopuszka Wielka organizuje festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień (w programie m.in. pokaz sprzętu strażackiego i gaśniczego oraz pierwsza pomoc), szczepienia będą realizowane w Domu Strażaka;
18 września w Chodakówce – KGW Chodakówka organizuje punkt szczepień w miejscowym Domu Ludowym (w programie m.in. warsztaty i szkolenie z zakresu wyrobu i pielęgnacji naturalnymi kosmetykami);
19 września w Łopuszcze Małej – KGW Łopuszka Mała organizuje festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień nad zalewem w Łopuszce Małej (w programie m.in. pokaz rękodzieła ludowego);
25 września w Lipniku – KGW Lipnik organizuje punkt szczepień w tutejszym Domu Ludowym (w programie m.in. wystawa poświęcona właściwościom zdrowotnym miodu).
Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętne osoby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze