Reklama

Wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker w Medyce [ZDJĘCIA]

Nieprzerwanie trwa odprawa osób uciekających z Ukrainy do Polski. Na przejściu medycznym w Medyce wizytował dziś wiceminister Paweł Szefernaker. Towarzyszyli mu wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz komendanci główni Straż Graniczna i policja.

Wiceszef Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Paweł Szefernaker odwiedził również punkt recepcyjny w Medyce, który zapewnia wyżywienie, podstawową opiekę medyczną oraz miejsce do odpoczynku uciekającym przed wojną.
 

– Dziś od godziny 7 rano strona ukraińska zamknęła część pasów, które do tej pory przeznaczone były dla samochodów osobowych i puszczono osoby w ruchu pieszym. Odkąd zapadła ta decyzja, tylko w ciągu dwóch godzin zostało odprawionych 5 tys. osób. W ciągu kolejnych godzin kolejka, która wytworzyła się po stronie ukraińskiej powinna systematycznie się zmniejszać – powiedział wiceminister.

Wiceszef MSWiA przekazał dziś także, że od początku agresji Rosji na Ukrainę granicę z Polską przekroczyło łącznie 115 tys. osób.
 

Reklama


Przeczytaj też:
Wprowadzono odprawę ruchu pieszego na wszystkich drogowych przejściach granicznych z Ukrainą

autorka: Aleksandra Nowotyńska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    superdrab_21 2022-02-27 02:06:46

    partyjny kacyk "rzucony" na odcinek msw i a wykorzystuje sytuację. lizusy i garby z biosg zawsze są na miejscu. tak po katolicku zgodnie z wojownikami maryji powiem amen.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama