Reklama

Wiśniewski wciąż ma to coś

06/09/2019 14:42

Tłumy, największe bodaj w tegorocznym sezonie wieczorów z gwiazdami, zgromadził 24 sierpnia na swym koncercie Michał Wiśniewski. Ekscentryczny wokalista symbolicznie zakończył lato w Radawie.

Przypomnijmy, że w tym roku kalendarz cyklu spotkań w amfiteatrze w Radawie był wyjątkowo intensywny. Na malowniczej scenie obiektu nad Lubaczówką wystąpili[paywall] Trubadurzy, Redlin, Wędrowne Gitary, Teresa Werner, Eleni, Baciary oraz duet Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zwieńczeniem tego artystycznego sezonu był koncert Michała Wiśniewskiego. Wokalista wypadł nieco z głównego obiegu, a radawska publiczność chciała się koniecznie przekonać, czy Michał Wiśniewski wciąż ma to coś. Okazało się, że ma.

Amfiteatr pękał w szwach, a Wiśniewski prezentował szlagier za szlagierem, porywając widownię akustycznymi wersjami przebojów, które wywindowały go swego czasu na sam szczyt popularności. Nie zabrakło więc utworów Powiedz, A wszystko to... czy Zawsze z Tobą chciałbym być. Gratką był fakt, że były lider zespołu Ich troje w Radawie zaprezentował sporo świeżego materiału, zagrał bowiem utwory, które nie były wykonywane do tej pory na koncertach. Oczywiście wieczór udał się znakomicie, a popisy wokalisty z charakterystyczną czerwoną czupryną zapadły na długo w pamięci tych, którzy zdecydowali się spędzić go właśnie w Radawie.

Dla porządku dodajmy, że Michał Wiśniewski nie był jedyną atrakcją przygotowaną przez organizatorów na ten dzień. Jako support zagrał doskonale znany radawskiej publiczności zespół Ekipa. Wystąpił z programem, w który mnie zabrakło pozycji obowiązkowej, a więc piosenki o Radawie.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama