Dwaj obywatele Francji zostali ukarani mandatami za usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy z Polski na Ukrainę.
21 października rano pogranicznicy z placówki w Korczowej zauważyli bmw na francuskich numerach rejestracyjnych, który wjechał w głąb pasa drogi granicznej.
Autem podróżowali 27- i 28-latek, obaj obywatele Francji. Jeden z nich posiadał francuski dowód osobisty, a drugi nie miał żadnych dokumentów.
– Nie potrafili wytłumaczyć zasadności swojego pobytu w pasie drogi granicznej. Funkcjonariusze SG przy użyciu baz informatycznych szybko potwierdzili tożsamość ob. Francji bez dokumentów. Okazało się, że młodzi mężczyźni podróżują turystycznie po Polsce. Wyjaśnili, że chcieli odwiedzić kolegę – podaje serwis BiOSG.
Wycieczka zakończyła się dość niefortunnie, bowiem obaj panowie za usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy zostali ukarani mandatami – po 200 złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze