Reklama

Wjechali bmw na pas drogi granicznej. Nie potrafili wytłumaczyć dlaczego

Dwaj obywatele Francji zostali ukarani mandatami za usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy z Polski na Ukrainę.

21 października rano pogranicznicy z placówki w Korczowej zauważyli bmw na francuskich numerach rejestracyjnych, który wjechał w głąb pasa drogi granicznej.

Autem podróżowali 27- i 28-latek, obaj obywatele Francji. Jeden z nich posiadał francuski dowód osobisty, a drugi nie miał żadnych dokumentów. 

– Nie potrafili wytłumaczyć zasadności swojego pobytu w pasie drogi granicznej. Funkcjonariusze SG przy użyciu baz informatycznych szybko potwierdzili tożsamość ob. Francji bez dokumentów. Okazało się, że młodzi mężczyźni podróżują turystycznie po Polsce. Wyjaśnili, że chcieli odwiedzić kolegę – podaje serwis BiOSG.

Wycieczka zakończyła się dość niefortunnie, bowiem obaj panowie za usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy zostali ukarani mandatami – po 200 złotych.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości