Reklama

Włodzimierz Bodnar nagrodzony „Laurem Terra Premislenis” za walkę z COVID-19 [WIDEO]

18/01/2021 18:23

Włodzimierz Bodnar pediatra, specjalista pulmonolog z Przemyśla otrzymał dziś statuetkę nr 17 „Laur Ziemi Przemyskiej” przyznaną przez Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy.

18 stycznia w Starostwie Powiatowym w Przemyślu, w obecności starosty przemyskiego Jana Pączka i prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna lekarz Włodzimierz Bodnar otrzymał pamiątkową statuetkę.

W uzasadnieniu czytamy: za szczególne  osiągnięcia w opiece medycznej nad mieszkańcami ziemi przemyskiej oraz duże sukcesy w leczeniu pacjentów chorych na COVID-19. 

Kapituła laur przyznała także medale honorowe „Lider Sukcesu”. Otrzymali je: Ryszardowi Kapała Kupale, reprezentującyemu KPS Inwest-GroupIncest – Grup w Ropczycach, za całokształt działań na rzecz rozwoju ziemi przemyskiej,działającemu na rzecz Przemyśla, Bernardowi Kaczorowskiemu – prezesowi firmy Benix Style Furniture Fabryka Mebli Kaczorowscy oraz Antoniemu Salaoe, reprezentującyemu Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowe LASO w Krównikach.

Reklama


MiW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mieszkanka Przemyśla - niezalogowany 2021-01-18 19:13:21

    Społeczeństwo oczekuje leczenia a nie zamykania w domu. Kiedy doradcy premiera to zrozumią, że trzeba leczyć !!!Szacunek dla Pana Bodnara i poparcie. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    XD - niezalogowany 2021-01-18 19:21:36

    KompromitacjaCzemu Przemyśl zawsze musi zasłynąć wstydem :(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    W5 - niezalogowany 2021-01-18 19:50:20

    Kompromitacja to masz w akcie urodzenia wpisane bucu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama