8 czerwca w Rzeszowie ogłoszono wyniki XXI edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Samorządowa. W wąskiej grupie nominowanych znalazły się trzy samorządy naszego regionu: gminy Jawornik Polski i Tryńcza oraz powiat jarosławski. Ostatecznie nagroda trafiła do Ryszarda Jędrucha, wójta gminy Tryńcza.
Podkarpacka Nagroda Samorządowa to platforma pozwalająca zaprezentować, udokumentować i porównać osiągnięcia jednostek samorządu terytorialnego na szczeblu powiatu, gminy i miasta.
Konkurs został w tym roku zorganizowany po raz 21., a jego wyniki ogłoszono w ramach obchodów[paywall] Dnia Samorządu Terytorialnego w sali kongresowej Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.
Organizatorami konkursu były Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych oraz Centrum Promocji Biznesu, a galę przygotowali marszałek województwa podkarpackiego oraz Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych.
Statuetki dla najlepszego wójta, burmistrza i starosty wręczyli: marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka oraz prezes Centrum Promocji Biznesu, a jednocześnie kurator konkursu Paweł Zając.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze