Reklama

Wójt Ryszard Jędruch z Podkarpacką Nagrodą Samorządową

19/06/2021 11:39

8 czerwca w Rzeszowie ogłoszono wyniki XXI edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Samorządowa. W wąskiej grupie nominowanych znalazły się trzy samorządy naszego regionu: gminy Jawornik Polski i Tryńcza oraz powiat jarosławski. Ostatecznie nagroda trafiła do Ryszarda Jędrucha, wójta gminy Tryńcza.

Podkarpacka Nagroda Samorządowa to platforma pozwalająca zaprezentować, udokumentować i porównać osiągnięcia jednostek samorządu terytorialnego na szczeblu powiatu, gminy i miasta.

Konkurs został w tym roku zorganizowany po raz 21., a jego wyniki ogłoszono w ramach obchodów[paywall] Dnia Samorządu Terytorialnego w sali kongresowej Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

Organizatorami konkursu były Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych oraz Centrum Promocji Biznesu, a galę przygotowali marszałek województwa podkarpackiego oraz Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych.

Statuetki dla najlepszego wójta, burmistrza i starosty wręczyli: marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka oraz prezes Centrum Promocji Biznesu, a jednocześnie kurator konkursu Paweł Zając.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama