Reklama

Wokół nowoczesnych metod leczenia. Konferencje medyczne w Arłamowie [PROGRAM]

Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu zaprasza na konferencję naukową „Pozytywne zmiany w ochronie zdrowia – nowoczesność, kompleksowość, dostępność w leczeniu” oraz sympozjum naukowo-szkoleniowe XXI Podkarpackie Dni Onkologiczno-Chirurgiczne.

Wydarzenia odbędą się 2 (od g. 15 do 18) i 3 grudnia (od g. 9 do ok. 16) w Hotelu Arłamów.

Są okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie nowoczesnych metod leczenia i poszerzenia specjalistycznych świadczeń medycznych, a także podniesienia kwalifikacji zawodowych personelu lekarskiego i pielęgniarskiego z Podkarpacia.

Wśród zaproszonych gości będą specjaliści z różnych dziedzin medycyny, m.in. chirurdzy i onkolodzy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-01 13:19:11

    ...tytuł konferencji: "Wokół nowoczesnych metod leczenia" i wszystko byłoby OK, tylko jakoś maseczek na twarzach nie widzę, więc pewnie za jakiś czas będzie konferencja: "Wokół nowoczesnych metod umierania" - na dzień 01.12.2021, to 570 osób, więc państwo lekarze chyba zły przykład dają, części wspólne są objęte obowiązkiem noszenia maseczek, szczególnie panie Lewicki, za chwilę wraca pan do szpitala i na oddział. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama