Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu zaprasza na konferencję naukową „Pozytywne zmiany w ochronie zdrowia – nowoczesność, kompleksowość, dostępność w leczeniu” oraz sympozjum naukowo-szkoleniowe XXI Podkarpackie Dni Onkologiczno-Chirurgiczne.
Wydarzenia odbędą się 2 (od g. 15 do 18) i 3 grudnia (od g. 9 do ok. 16) w Hotelu Arłamów.
Są okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie nowoczesnych metod leczenia i poszerzenia specjalistycznych świadczeń medycznych, a także podniesienia kwalifikacji zawodowych personelu lekarskiego i pielęgniarskiego z Podkarpacia.
Wśród zaproszonych gości będą specjaliści z różnych dziedzin medycyny, m.in. chirurdzy i onkolodzy.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy....tytuł konferencji: "Wokół nowoczesnych metod leczenia" i wszystko byłoby OK, tylko jakoś maseczek na twarzach nie widzę, więc pewnie za jakiś czas będzie konferencja: "Wokół nowoczesnych metod umierania" - na dzień 01.12.2021, to 570 osób, więc państwo lekarze chyba zły przykład dają, części wspólne są objęte obowiązkiem noszenia maseczek, szczególnie panie Lewicki, za chwilę wraca pan do szpitala i na oddział.
...tytuł konferencji: "Wokół nowoczesnych metod leczenia" i wszystko byłoby OK, tylko jakoś maseczek na twarzach nie widzę, więc pewnie za jakiś czas będzie konferencja: "Wokół nowoczesnych metod umierania" - na dzień 01.12.2021, to 570 osób, więc państwo lekarze chyba zły przykład dają, części wspólne są objęte obowiązkiem noszenia maseczek, szczególnie panie Lewicki, za chwilę wraca pan do szpitala i na oddział.