Reklama

Wokół potrzeb osób starszych. Konferencja w PWSTE

26/05/2022 06:38

27 maja, o godz. 9.30, w PWSTE odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Starzenie się i starość wyzwaniem i zadaniem XXI wieku”.

Skierowana jest przede wszystkim do pielęgniarek, lekarzy, fizjoterapeutów, pracowników socjalnych oraz studentów i absolwentów tych kierunków, a także osób starszych i ich opiekunów. Udział w konferencji jest okazją do wymiany doświadczeń, poglądów oraz przedstawienia własnych osiągnięć naukowych dotyczących prezentowanej problematyki.

Organizatorami są: Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu oraz Instytut Ochrony Zdrowia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama