27 maja, o godz. 9.30, w PWSTE odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Starzenie się i starość wyzwaniem i zadaniem XXI wieku”.
Skierowana jest przede wszystkim do pielęgniarek, lekarzy, fizjoterapeutów, pracowników socjalnych oraz studentów i absolwentów tych kierunków, a także osób starszych i ich opiekunów. Udział w konferencji jest okazją do wymiany doświadczeń, poglądów oraz przedstawienia własnych osiągnięć naukowych dotyczących prezentowanej problematyki.
Organizatorami są: Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu oraz Instytut Ochrony Zdrowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze