Reklama

Wpadł, bo zachowywał się nerwowo. 18-latek z gm. Medyka miał marihuanę

Nastolatek trafił do policyjnego aresztu, usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Medyce postanowili wylegitymować 3 osóby, które siedziały w audi na parkingu przy szkole podstawowej w Medyce.

Szczególną uwagę zwrócił na siebie jeden z pasażerów – zachowywał się nerwowo. Policjanci podejrzewali, że nastolatek może mieć przy sobie przedmioty zabronione. Intuicja ich nie zawiodła.

Mieszkaniec gminy Medyka przyznał się i dobrowolnie wydał policjantom marihuanę. Niebawem odpowie przed sądem.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama