Reklama

Wspólnie wychowali dzieci i doczekali się wnuków i prawnuków. Złote gody przeworskich par

9 maja honorowymi gośćmi przeworskiego ratusza były pary małżeńskie świętujące jubileusz złotych godów – symbolizujących piękno i trwałość spędzonego razem półwiecza. Życzenia, kwiaty i upominki, a także sam fakt, że to właśnie im dane było celebrować tak wyjątkowe wydarzenie, wprawił jubilatów w dobry nastrój, który towarzyszył im zapewne przez resztę dnia.

Pół wieku wspólnego życia to niecodzienna okoliczność i jednocześnie okazja do świętowania. Takie właśnie święto zorganizowano czterem parom w Przeworsku. Złote gody w ratuszu celebrowało wprawdzie trzy – państwo Maria i Jan Depciuchowie, Maria i Franciszek Karasiowie oraz Anna i Marian Tulejowie – bowiem czwartej (Stanisławie i Władysławowi Połonkiewiczom) przeszkodziły w dotarciu na wydarzenie względy zdrowotne. Każda z par, czy to osobiście w urzędzie, czy w domowym zaciszu, odebrała jednak honorowe wyróżnienie w postaci Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wręczyli je burmistrz Przeworska Leszek Kisiel i kierownik USC Robert Dybaś. Wszystkie pary otrzymały też kwiaty i upominki.

Małżonkom życzono zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości, a także kolejnych lat w dobrym zdrowiu. Dzięki wyjątkowej oprawie uczestniczące w uroczystości osobiście pary miały okazję poczuć się wyjątkowo. Wspomnienia związane z początkiem znajomości rozkwitły na nowo, a łzy wzruszenia przeplatały się z radością.

Reklama

Jubilatom pozostaje życzyć kolejnych tak wspaniałych rocznic.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/05/2024 14:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama