W dniu wczorajszym na ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego obrażenia odniósł 56- letni pieszy, który... wszedł pod samochód.
Wstępne ustalenia policjantów mówią o tym, jakby 56- letni mieszkaniec Przemyśla, który poruszał się chodnikiem, z nieustalonych przyczyn wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego mercedesa. 57- letni kierowca jadący od centrum w stronę Ostrowa nie miał zbyt wiele czasu na reakcję.
Ranny pieszy został przewieziony do szpitala. W jego organizmie było prawie 4 promile alkoholu. Kierowca mercedesa był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze