Reklama

Wszedł pod samochód. Miał prawie 4 promile

W dniu wczorajszym na ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego obrażenia odniósł 56- letni pieszy, który... wszedł pod samochód.

Wstępne ustalenia policjantów mówią o tym, jakby 56- letni mieszkaniec Przemyśla, który poruszał się chodnikiem,  z nieustalonych przyczyn wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego mercedesa. 57- letni kierowca jadący od centrum w stronę Ostrowa nie miał zbyt wiele czasu na reakcję. 

Ranny pieszy został przewieziony do szpitala. W jego organizmie było prawie 4 promile alkoholu. Kierowca mercedesa był trzeźwy. 




MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości