Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Do uszkodzenia 4 wiat przystankowych doszło na początku lutego br. Szkody oszacowano na prawie 3 tys. zł.
Funkcjonariusze, po zebraniu materiału dowodowego i przesłuchaniu świadków, wytypowali potencjalnego sprawcę. Młody mężczyzna danego dnia przebywał w miejscach, w których dochodziło do zniszczeń.
Okazało się, że 21-letni mieszkaniec Dębicy wybijał szyby wiat przystankowych, strzelając w ich kierunku z wiatrówki. We wtorek został zatrzymany. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli marihuanę.
Przed sądem odpowie za uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających.

fot.KPP Ropczyce
21-latek wybił szyby w 4 wiatach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze