Reklama

Wybijał szyby wiat przystankowych, strzelając do nich z wiatrówki

Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do uszkodzenia 4 wiat przystankowych doszło na początku lutego br. Szkody oszacowano na prawie 3 tys. zł.

Funkcjonariusze, po zebraniu materiału dowodowego i przesłuchaniu świadków, wytypowali potencjalnego sprawcę. Młody mężczyzna danego dnia przebywał w miejscach, w których dochodziło do zniszczeń.

Okazało się, że 21-letni mieszkaniec Dębicy wybijał szyby wiat przystankowych, strzelając w ich kierunku z wiatrówki. We wtorek został zatrzymany. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli marihuanę.

Przed sądem odpowie za uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających.


fot.KPP Ropczyce
21-latek wybił szyby w 4 wiatach.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości