Reklama

Wyróżnienia dla żołnierzy z okazji Święta Niepodległości [ZDJĘCIA]


11 listopada br. przypadała 107. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla jej upamiętnienia w każdym polskim mieście odbyły się lub odbędą uroczystości z tym związane. Kilka dni wcześniej, bo już 6 listopada br., do uroczystego okolicznościowego apelu doszło w 20. Przemyskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej.


Uroczysty apel związany z obchodami Narodowego Święta Niepodległości był znakomitym momentem do wręczenia i uhonorowania żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej odznaczeniami, awansami oraz dyplomami uznania. Wszystkim wykazującym się nienaganną służbą. W wydarzeniu uczestniczyli oczywiście szefowie jednostki, na czele z jej dowódcą płk. Danielem Błotko...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 74% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/11/2025 13:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama