11 listopada br. przypadała 107. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla jej upamiętnienia w każdym polskim mieście odbyły się lub odbędą uroczystości z tym związane. Kilka dni wcześniej, bo już 6 listopada br., do uroczystego okolicznościowego apelu doszło w 20. Przemyskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej.
Uroczysty apel związany z obchodami Narodowego Święta Niepodległości był znakomitym momentem do wręczenia i uhonorowania żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej odznaczeniami, awansami oraz dyplomami uznania. Wszystkim wykazującym się nienaganną służbą. W wydarzeniu uczestniczyli oczywiście szefowie jednostki, na czele z jej dowódcą płk. Danielem Błotko...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 74% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze