Reklama

Wyrzuciła śmieci przy drodze. Musiała po sobie posprzątać

7 worków z odpadami i zużytą oponę wyrzuciła przy jednej z dróg mieszkanka gminy Białobrzegi.

21 bm., po godz. 11, świadek poinformował policję, że kierująca renaultem porzuciła śmieci w pobliżu drogi relacji Dębina – Głuchów. 

We wskazanym miejscu było 7 worków z nieczystościami i odpadami budowlanymi, a nieopodal zużyta samochodowa opona.

Dzięki informacjom przekazanym przez świadka policjanci szybko ustalili, że odpady należą do 50-letniej mieszkanki gminy Białobrzegi. Kobietę ukarano mandatem i musiała uprzątnąć pozostawione w rowie śmieci.


Policja przypomina:

pozostawianie odpadów w niedozwolonych miejscach stanowi wykroczenie zagrożone karą grzywny w przypadku większej wagi możemy odpowiadać za przestępstwo, za które przewidziana jest już kara pozbawienia wolności porzucone śmieci zanieczyszczają środowisko i stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia zwierząt
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości