7 worków z odpadami i zużytą oponę wyrzuciła przy jednej z dróg mieszkanka gminy Białobrzegi.
21 bm., po godz. 11, świadek poinformował policję, że kierująca renaultem porzuciła śmieci w pobliżu drogi relacji Dębina – Głuchów.
We wskazanym miejscu było 7 worków z nieczystościami i odpadami budowlanymi, a nieopodal zużyta samochodowa opona.
Dzięki informacjom przekazanym przez świadka policjanci szybko ustalili, że odpady należą do 50-letniej mieszkanki gminy Białobrzegi. Kobietę ukarano mandatem i musiała uprzątnąć pozostawione w rowie śmieci.
Policja przypomina:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze