Reklama

Wyszedł w domu w samej bieliźnie. Nocne poszukiwania 61- latka ze szczęśliwym zakończeniem

We wtorek, 27 września, o zaginięciu 61- letniego mieszkańca gminy Wiązownica powiadomił służby jego krewny zaniepokojony faktem, że mężczyzna wyszedł z domu w samej bieliźnie, a ślady stóp prowadziły w kierunku pobliskiej rzeki.

Policjanci z jarosławskiej komendy wraz ze strażakami natychmiast podjęli działania. Przeczesane został teren przy rzece Lubaczówka oraz pobliskie zarośla.

Jak się okazało, właśnie w zaroślach leżał zaginiony mężczyzna. Pomoc nadeszła w samą porę. Kontakt z mężczyzną był utrudniony, a sam 61- latek miał objawy hipotermii. Został przewieziony do szpitala.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama