Lubaczowska policja dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania.
Zgłoszenie o tym, że 48-letni mężczyza oddalił się z placówki opiekuńczej w Rudzie Różanieckiej i można uznać go za zaginionego policjanci otrzymali w sobotę.
Otrzymali rysopis mężczyzny i natychmiast zainicjowali akcję poszukiwawczą.
Sprawdzili wszytskie miejsca wytypowane jako te ,w których kierunku ewentualnie mógł się udać zaginiony. W działaniach wsparli ich leśnicy.
Na szczęście wczoraj przed południem podleśniczy Leśnictwa Jezioro Nadleśnictwa Narol odnaleźli poszukiwanego mężczyzną w lesie. Czuł się dobrze, nie potrzebował pomocy medycznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze