Reklama

Wyszedł z placówki opiekuńczej w Rudzie Różanieckiej. Policję zaalarmowano o możliwości zagrożenia życia

Lubaczowska policja dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania.

Zgłoszenie o tym, że 48-letni mężczyza oddalił się z placówki opiekuńczej w Rudzie Różanieckiej i można uznać go za zaginionego policjanci otrzymali w sobotę.

Otrzymali rysopis mężczyzny i natychmiast zainicjowali akcję poszukiwawczą.

Sprawdzili wszytskie miejsca wytypowane jako te ,w których kierunku ewentualnie mógł się udać zaginiony. W działaniach wsparli ich leśnicy.

 

Na szczęście wczoraj przed południem podleśniczy Leśnictwa Jezioro Nadleśnictwa Narol odnaleźli poszukiwanego mężczyzną w lesie. Czuł się dobrze, nie potrzebował pomocy medycznej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama