Chciała ominąć kontrolę graniczną i z Ukrainy przedostać się do Chin. 56-letnia obywatelka Holandii nie przechytrzyła funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Do zdarzenia doszło 2 sierpnia, na kolejowym przejściu granicznym w Przemyślu. Mundurowi patrolujący teren zauważyli kobietę na peronie przy ogrodzeniu, skąd miał odjeżdżać pociąg do Odessy. Ustalili, że 56-latka posiadała przy sobie wyłącznie dowód osobisty oraz nie poddała się kontroli granicznej.
Za to, że ominęła budynek odpraw i usiłowała nielegalnie przekroczyć granicę, została ukarana mandatem i zawrócona do Przemyśla. Przypomnijmy, że przekraczanie granicy wbrew przepisom jest surowo karane, a funkcjonariusze Straży Granicznej są odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa granicznego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze