Reklama

Z Przemyśla, przez Ukrainę, do Chin

Chciała ominąć kontrolę graniczną i z Ukrainy przedostać się do Chin. 56-letnia obywatelka Holandii nie przechytrzyła funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia, na kolejowym przejściu granicznym w Przemyślu. Mundurowi patrolujący teren zauważyli kobietę na peronie przy ogrodzeniu, skąd miał odjeżdżać pociąg do Odessy. Ustalili, że 56-latka posiadała przy sobie wyłącznie dowód osobisty oraz nie poddała się kontroli granicznej.

Za to, że ominęła budynek odpraw i usiłowała nielegalnie przekroczyć granicę, została ukarana mandatem i zawrócona do Przemyśla. Przypomnijmy, że przekraczanie granicy wbrew przepisom jest surowo karane, a funkcjonariusze Straży Granicznej są odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa granicznego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości