W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, w jednym z lokali na terenie Jarosławia, zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier hazardowych.
O fakcie ujawnienia maszyn zostali powiadomieni funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, którzy na miejscu przeprowadzili oględziny oraz eksperymenty procesowe.
Wykonane przez funkcjonariuszy czynności potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami o grach hazardowych. Automaty zostały przekazane funkcjonariuszom Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. W tej sprawie toczy się postępowanie karno-skarbowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na Reymonta długo się nie nagrali, nie dziwię się że maszyny zawinięte skoro na żywca drzwi otwarte i każdy przejeżdżający tamtędy kierowca centralnie widział maszynki, psów tam się kręci od ch.. Nie opodal jest przecież komenda.
Na Reymonta długo się nie nagrali, nie dziwię się że maszyny zawinięte skoro na żywca drzwi otwarte i każdy przejeżdżający tamtędy kierowca centralnie widział maszynki, psów tam się kręci od ch.. Nie opodal jest przecież komenda.