Urząd Gminy Fredropol poinformował, że jutro, 7 listopada, od godz. 9.30, z placu przed urzędem gminy będzie można bezpłatnie odebrać chryzantemy. Polecamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ułożyć je pod pomnikiem pamięci PiS z napisem Tu byli rządzili i kraj zadłużyli
Śpieszmy się odwiedzać bliskich za nie długo nam zabronią
Gienkoteresa ty się pisać naucz analfabeto
Wielkie brawa dla Urzędu Gminy, to piękna i do tej pory nie spotykana nigdzie indziej akcja.
Ładny gest Wójta, jestem urzędnikiem samorządowym całkowicie w innym obrębie powiatu ale biorąc sprawę obiektywnie muszę złożyć gratulacje dla Wójta za podjętą rezolutną decyzję. Z poważaniem Dorota
Chętnie dałabym na groby o których nikt już nie pamięta bądź bliscy nie żyją aby zadbać i oczywiście na żołnierzy ☺️ szkoda ze w Przemyślu tak nie rozdają od razu spełniłabym ten plan ☺️
W Przemyślu miasto ma w planach położyć kwiaty na opuszczonych grobach :)
Fajna z Ciebie Dziewczyna Karolina tak trzymaj
Ułożyć je pod pomnikiem pamięci PiS z napisem Tu byli rządzili i kraj zadłużyli
Śpieszmy się odwiedzać bliskich za nie długo nam zabronią
Gienkoteresa ty się pisać naucz analfabeto