Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu podjęli interwencję wobec mężczyzny, który przyjechał samochodem na stację paliw, wszedł do środka i nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa.
Policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy powiatu stosują się do obowiązujących restrykcji. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.
Policjanci patrolując teren jednej ze stacji paliw w Przemyślu, zauważyli mężczyznę, który podjechał samochodem na stację, wszedł do środka i nie miał zasłoniętych ust i nosa maseczką. Mundurowi podjęli interwencję.
Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 49-letni mieszkaniec Przemyśla ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.
Za popełnione wykroczenie, dotyczące niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa, mężczyzna został ukarany mandatem. Natomiast za kierowanie pojazdem mimo cofniętych uprawnień 49-latek odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze