Reklama

Zaczęło się od braku maseczki... Przemyślanin odpowie przed sądem

19/11/2021 11:27

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu podjęli interwencję wobec mężczyzny, który przyjechał samochodem na stację paliw, wszedł do środka i nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa.

Policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy powiatu stosują się do obowiązujących restrykcji. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.

Policjanci patrolując teren jednej ze stacji paliw w Przemyślu, zauważyli mężczyznę, który podjechał samochodem na stację, wszedł do środka i nie miał zasłoniętych ust i nosa maseczką. Mundurowi podjęli interwencję.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 49-letni mieszkaniec Przemyśla ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Za popełnione wykroczenie, dotyczące niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa, mężczyzna został ukarany mandatem. Natomiast za kierowanie pojazdem mimo cofniętych uprawnień 49-latek odpowie przed sądem.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości