Diakonia Tańca Uwielbienia archidiecezji przemyskiej zaprasza przemyślan 10 bm. na Wielkanocny Taniec Uwielbienia.
– Jeśli chcesz razem z innymi dzielić paschalną radość ze Zmartwychwstania Chrystusa, to przyjdź - w niedzielę, 10 kwietnia 2016 roku, o godz. 15.00 - na Plac Niepodległości w Przemyślu i weź udział w Wielkanocnym Tańcu Uwielbienia. Serdecznie zapraszamy:) – zachęcają organizatorzy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze