Reklama

Zatańczą taniec uwielbienia

08/04/2016 10:46

Diakonia Tańca Uwielbienia archidiecezji przemyskiej zaprasza przemyślan 10 bm. na Wielkanocny Taniec Uwielbienia.

– Jeśli chcesz razem z innymi dzielić paschalną radość ze Zmartwychwstania  Chrystusa, to przyjdź - w niedzielę, 10 kwietnia 2016 roku, o godz. 15.00 - na Plac Niepodległości w Przemyślu i weź udział w Wielkanocnym Tańcu Uwielbienia. Serdecznie zapraszamy:) – zachęcają organizatorzy.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości