W piątek, 28 października, po g. 6 w Grzęsce, w powiecie przeworskim, policjanci zostali skierowani do interwencji w jednym z domów, w którym najprawdopodobniej doszło do zatrucia czadem.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, rankiem, gdy jeden z domowników wszedł do pomieszczenia, gdzie spał 62- letni mężczyzna, zauważył, że nie daje on oznak życia. Natychmiast powiadomił służby, które po przyjeździe stwierdziły zgon mężczyzny, prawdopodobnie w wyniku zatrucia tlenkiem węgla.
Czad mógł ulatniać się z pieca kaflowego, którym ogrzewano pomieszczenie.
Na miejscu zdarzenia pracował prokurator i policyjni śledczy. Trwają czynności mające ustalić wszystkie szczegóły tego nieszczęśliwego zdarzenia.
Służby apelują o rozważne korzystanie z urządzeń grzewczych, zachowanie zasad bezpieczeństwa i systematyczne przeglądy wykonywane przez osoby posiadające aktualne kwalifikacje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze