35-latek trafił do aresztu.
35-letni mieszkaniec gminy Jarocin w niedzielę, około godz. 16, przyjechał motocyklem nieopodal przejazdu kolejowego.
Zostawił pojazd przy torach, a sam sprowokował maszynistę nadjeżdżającego pociągu towarowego do zatrzymania składu.
35-latek wszedł do kabiny i zażądał, żeby go podwieźć. Maszynista zamiast spełnić prośbę zaalarmował służby.
Okazało się, że motocykl nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia i aktualnych badań technicznych, zaś jego właściciela otacza woń alkoholu. Mundurowi pobrali mu krew do badań.
Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu przesłuchany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze