Reklama

Zatrzymał pociąg, bo chciał, żeby go podwieźć. Nie był trzeźwy

35-latek trafił do aresztu.

35-letni mieszkaniec gminy Jarocin w niedzielę, około godz. 16, przyjechał motocyklem nieopodal przejazdu kolejowego.
Zostawił pojazd przy torach, a sam sprowokował maszynistę nadjeżdżającego pociągu towarowego do zatrzymania składu.


35-latek wszedł do kabiny i zażądał, żeby go podwieźć. Maszynista zamiast spełnić prośbę zaalarmował służby.

Okazało się, że motocykl nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia i aktualnych badań technicznych, zaś jego właściciela otacza woń alkoholu. Mundurowi pobrali mu krew do badań.

Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu przesłuchany.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości