Po służbie nie stracił czujności i gdy zauważył, jak trzy osoby kradną towar z palety znajdującej się przed jednym ze sklepów na terenie Jarosławia, natychmiast zareagował.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 9 listopada przed g. 20. Policjant z jarosławskiej komendy pełniący na co dzień służbę w Wydziale Ruchu Drogowego, zatrzymał jednego z mężczyzn i przekazał go ochronie sklepu. Gdy spostrzegł, że pozostałe dwie osoby rzuciły się do ucieczki, nie tracąc ich z pola widzenia, telefonicznie poinformował dyżurnego o zdarzeniu i przekazywał aktualne położenie zbiegłych.
Wysłany na miejsce patrol szybko zatrzymał uciekającą parę. Mundurowi doprowadzili ją do sklepu i wylegitymowali.
Cała trójka (43-letnia mieszkanka gminy Rokietnica, 42-letni mieszkaniec gminy Roźwienica oraz 36-letni mieszkaniec Przeworska) została ukarana mandatami w wysokości 500 zł. Skradziony towar powrócił do sklepu nienaruszony.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze