Reklama

Zatrzymano go za przekroczenie prędkości. Był pijany

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.

W sobotę, około godz. 17, w Iwli policjanci z krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego renaultem, ponieważ przekroczył dopuszczalną prędkość o 22 km/h.

Okazało się, że to niejedyne jego przewinienie.

40-letni mieszkaniec gminy Dukla miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. W dodatku jego samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Policjanci uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę: zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny renaulta.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości