Reklama

Zawalił się dach przemyskiego lodowiska [ZDJĘCIA]

Lodowisko pozostaje zamknięte do odwołania.

– W nocy z niedzieli na poniedziałek mimo ciągłego monitorowania, a także odśnieżania dachu lodowiska uszkodzeniu uległa część szczytowa dachu. W tej chwili czekamy na przyjazd firmy, która wypożycza nam konstrukcję zadaszenia w celu oceny szkód, a także ponownego postawienia bezpiecznej konstrukcji – poinformował dziś POSiR.

Ze względu na trudne warunki pogodowe (zapowiadane mocne opady śniegu i wiatr) teren lodowiska został zamknięty dla odwiedzających w sobotę wieczorem. I tak pozostanie do czasu, aż ponownie będzie można bezpiecznie korzystać z obiektu.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zdzisław - niezalogowany 2021-02-08 14:07:21

    Oni już w tym Przemyślu nad niczym nie panują. Jedyne co im wychodzi, to bandzioch spod za małej marynarki!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2021-02-08 14:33:02

    Greta co teraz zrobisz? Koledze chyba ręce opadły, o kadrowym nie wspomnę 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gvvg - niezalogowany 2021-02-08 14:34:12

    pan Radny na FB zamieścił takie zdanie w swojej wypowiedzi "My jako mieszkańcy Przemyśla powinniśmy pogratulować decyzji zamknięcia lodowiska już w sobotę, a nie nogować, że zostało zamknięte i nie można było jeździć. " Z tego co pamietam to przykrycie lodowiska mialo byc tymczasowe, ale zostalo chyba na stałe. jeszcze jedno zdanie mnie martwi w wypowiedzi radnego , że nad tym pracują doświadczeni ludzie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama