Reklama

Zderzenie bmw, audi i forda. Dwie osoby trafiły do szpitala

Do zdarzenia doszło 14 bm., po godz. 19, w Nagnajowie, na tzw. „ślimaku”, czyli skrzyżowaniu drogi krajowej nr 9 i dróg wojewódzkich nr 871 i 985.

Co wstępnie ustalono?

Policja podaje, że: 25-letnia kobieta kierująca fordem fiestą, jadąc drogą krajową nr 9 w Nagnajowie, podczas zjeżdżania na węzeł komunikacyjny wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z bmw, którym kierowała 20-letnia kobieta. Siła uderzenia spowodowała, że ford uderzył jeszcze w jadące bezpośrednio za nim audi, którym kierował 35-latek.

Kierująca fordem i bmw trafiły na badania do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-09-16 13:20:08

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie.  Dominik tel. 663152419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości