Do zderzenia volkswagena i opla doszło w niedzielę, 7 maja, po godz. 17, na ul. Jana III Sobieskiego w Lubaczowie.
W wyniku zderzenia ucierpiała jedna z kierujących osób – jadąca volkswagenem 48-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego. Przewieziono ją do szpitala. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jej życiu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze