Do wypadku doszło wczoraj, 2 listopada, około godz. 6.30, na Rynku w Jedliczu.
Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 43-letni kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z rowerzystką.
63-letnia kobietę przetransportowano do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze