Reklama

Zderzenie skody z rowerem. Cyklistka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala

Do wypadku doszło wczoraj, 2 listopada, około godz. 6.30, na Rynku w Jedliczu.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 43-letni kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z rowerzystką.

63-letnia kobietę przetransportowano do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.


fot.KMP Krosno
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama