Reklama

Zgubił 10 tys. zł, które wiózł na bagażniku roweru. Odzyskał dzięki uczciwości znalazcy

Godną naśladowania postawą wykazał się 23-letni mieszkaniec Narola.

28 sierpnia 23-letni mieszkaniec Narola na jednej z ulic w miejscowości Lipsko, tuż przy krawężniku, zauważył związany gumką plik pieniędzy.

Znalezione 10 tys. zł niezwłocznie przekazał policjantom.

Skąd się tam wzięły?

Okazało się, że dzień wcześniej zgubił je 45-letni mieszkaniec Lipska. Meżczyzna po wypłaceniu pieniędzy z kasy położył je... na bagażniku swojego roweru i pojechał do domu. Niestety na miejscu stwierdził, że gotówki nie ma.

45-latek przeszukał trasę przejazdu, jednak zguby nie odnalazł. Poinformował o wpadce policję z Narola. Odzyskał pieniądze dzięki uczciwości znalazcy.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości