Godną naśladowania postawą wykazał się 23-letni mieszkaniec Narola.
28 sierpnia 23-letni mieszkaniec Narola na jednej z ulic w miejscowości Lipsko, tuż przy krawężniku, zauważył związany gumką plik pieniędzy.
Znalezione 10 tys. zł niezwłocznie przekazał policjantom.
Skąd się tam wzięły?
Okazało się, że dzień wcześniej zgubił je 45-letni mieszkaniec Lipska. Meżczyzna po wypłaceniu pieniędzy z kasy położył je... na bagażniku swojego roweru i pojechał do domu. Niestety na miejscu stwierdził, że gotówki nie ma.
45-latek przeszukał trasę przejazdu, jednak zguby nie odnalazł. Poinformował o wpadce policję z Narola. Odzyskał pieniądze dzięki uczciwości znalazcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze