Aż 18 par zamieszkujących gminę Radymno obchodziło w czwartek, 23 listopada jubileusz złotych godów. – Jesteśmy dumni, że w naszej gminie coraz więcej par małżeńskich może poszczycić się tak długim stażem. Jest to piękny przykład dla młodych pokoleń, że miłość, życzliwość i wzajemny szacunek jest gwarantem szczęśliwego małżeństwa – mówił przy okazji wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie wójt gminy Bogdan Szylar.
Odznaczenia powędrowały do Państwa: Janiny i Józefa Staników, Marii i Józefa Cebulaków, Haliny i Zbigniewa Kosińskich, Teresy i Jana Kupków, Heleny i Józefa Sawów, Zbigniewy i Edwarda Kościów, Marii i Zbigniewa Bloków, Weroniki i Kazimierza Drońskich, Marii i Czesława Muzyczków, Janiny i Adama Olszańskich, Heleny i Jana Grzesików, Marii i Piotra Wywrotów, Czesławy i Ryszarda Szymańskich, Emilii i Kazimierza Orłowskich, Stanisławy i Józefa Radiów, Krystyny i Jana Zalewskich, Marii i Tadeusza Fleszarów oraz Danuty i Józefa Hajduków.
Nie obyło się również bez symbolicznego toastu, słodkiego poczęstunku i tradycyjnego odśpiewania „Sto lat”. O oprawę artystyczną zadbały uczennice Szkoły Podstawowej im. św. Michała Archanioła w Ostrowie.
Szczęśliwym małżonkom składamy serdeczne gratulacje i życzymy zdrowia i miłości na dalsze lata wspólnej drogi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze