Reklama

Złoci małżonkowie z gminy Radymno

Aż 18 par zamieszkujących gminę Radymno obchodziło w czwartek, 23 listopada jubileusz złotych godów. – Jesteśmy dumni, że w naszej gminie coraz więcej par małżeńskich może poszczycić się tak długim stażem. Jest to piękny przykład dla młodych pokoleń, że miłość, życzliwość i wzajemny szacunek jest gwarantem szczęśliwego małżeństwa – mówił przy okazji wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie wójt gminy Bogdan Szylar.

Odznaczenia powędrowały do Państwa: Janiny i Józefa Staników, Marii i Józefa Cebulaków, Haliny i Zbigniewa Kosińskich, Teresy i Jana Kupków, Heleny i Józefa Sawów, Zbigniewy i Edwarda Kościów, Marii i Zbigniewa Bloków, Weroniki i Kazimierza Drońskich, Marii i Czesława Muzyczków, Janiny i Adama Olszańskich, Heleny i Jana Grzesików, Marii i Piotra Wywrotów, Czesławy i Ryszarda Szymańskich, Emilii i Kazimierza Orłowskich, Stanisławy i Józefa Radiów, Krystyny i Jana Zalewskich, Marii i Tadeusza Fleszarów oraz Danuty i Józefa Hajduków.

Nie obyło się również bez symbolicznego toastu, słodkiego poczęstunku i tradycyjnego odśpiewania „Sto lat”. O oprawę artystyczną zadbały uczennice Szkoły Podstawowej im. św. Michała Archanioła w Ostrowie.

Reklama

Szczęśliwym małżonkom składamy serdeczne gratulacje i życzymy zdrowia i miłości na dalsze lata wspólnej drogi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama