Reklama

Złote małżeństwa z Krasiczyna

50 rocznica ślubu to nie tylko zapadające w pamięć, wyjątkowe wydarzenie dla małżonków i ich rodzin, ale również doskonała okazja do wspominania tego, co działo się przed pół wieku. To niewątpliwie wydarzenie miłości, wierności i trwałości.

Właśnie takie święto przeżywało 6 par małżeńskich z gminy Krasiczyn, którzy w piątek, 17 listopada zgromadzili się na mszy świętej, której przewodniczył ks. Sławomir Nowak.

Nabożeństwo odprawione w intencji Jubilatów było pięknym początkiem obchodów na ich cześć. Po nim, małżonkowie zostali uhonorowani medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, które w imieniu prezydenta RP wręczyli wójt Tadeusz Bobek oraz kierownik USC Tomasz Pankiewicz.

Dodatkowe wrażenia zapewniła grupa wokalna z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie, która wystąpiła przed małżonkami z wiązanką słowno-muzyczną.

Reklama

Państwo Stanisława i Jan Jurczyszynowie, Elżbieta i Jerzy Kaczmarkowie, Helena i Andrzej Lekcy, Danuta i Marcin Leńczykowie, Stefania i Karol Mościszkowie oraz Bogumiła i Leszek Kaletowie z pewnością na długie lata zapamiętają to wyjątkowe święto ku czci ich małżeńskiej miłości.   

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama