Od 23 lipca br. dzierżawa 1 metra kwadratowego pod ogródek gastronomiczny na jarosławskim rynku kosztuje symboliczną złotówkę! W Przemyślu 18-krotnie więcej.
Burmistrz miasta Jarosławia Marcin Nazarewicz 23 lipca br. podpisał zarządzenie w sprawie ustalenia wysokości czynszu za dzierżawę powierzchni znajdującej się na jarosławskim rynku. Na podstawie owego dokumentu gastronomicy miesięcznie będą płacili symboliczną kwotę – 1 zł (netto) za 1 metr kwadratowy. Do tej pory stawka wynosiła 4,50 zł (netto). Jak poinformowała dyrektor Biura Burmistrza Miasta Jarosławia Małgorzata Młynarska, taka kwota obowiązuje od 1 kwietnia do 30 września[paywall].
W okresie od 1 października do 31 marca za pozostawienie urządzeń na dzierżawionym terenie będzie obowiązywała jednorazowa opłata w wysokości 100 zł (netto). W przypadku więc, gdy dzierżawiona powierzchnia pod ogródek gastronomiczny wynosi 60 metrów kwadratowych, miesięczny czynsz wynosi 60 zł.
Dla porównania, w Przemyślu stawka za 1 metr kwadratowy dzierżawionej powierzchni pod ogródek gastronomiczny wynosi 60 groszy za… dzień. Stawka taka obowiązuje od 2019 r. Przy założeniu, że dzierżawiona powierzchnia pod ogródek gastronomiczny wynosi 60 metrów kwadratowych, przemyski przedsiębiorca musi zapłacić 36 zł za dzień. Mając otwarty (lub nie) ogródek przez 30 dni w miesiącu, kwota jaką musi uiścić to 1 tys. 80 zł. To 18-krotnie więcej niż w Jarosławiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze