Reklama

Złoty „Medal za Zasługi dla Policji” dla komendanta BiOSG w Przemyślu [ZDJĘCIA]


W auli Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych oraz ślubowania 29 nowych funkcjonariuszy policji garnizonu podkarpackiego. W wydarzeniu uczestniczyli wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul, członek zarządu województwa podkarpackiego Małgorzata Jarosińska-Jedynak oraz doradca prezydenta Polski Tomasz Obszański.


Podczas zbiórki wręczono złote, srebrne i brązowe „Medale za Długoletnią Służbę” nadane przez prezydenta Polski, a także „Medale za Zasługi dla Policji” przyznane decyzją ministra spraw wewnętrznych i administracji...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 81% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/12/2025 19:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama