W auli Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych oraz ślubowania 29 nowych funkcjonariuszy policji garnizonu podkarpackiego. W wydarzeniu uczestniczyli wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul, członek zarządu województwa podkarpackiego Małgorzata Jarosińska-Jedynak oraz doradca prezydenta Polski Tomasz Obszański.
Podczas zbiórki wręczono złote, srebrne i brązowe „Medale za Długoletnią Służbę” nadane przez prezydenta Polski, a także „Medale za Zasługi dla Policji” przyznane decyzją ministra spraw wewnętrznych i administracji...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 81% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze