40 uczniów szkół podstawowych wzięło udział w gminnych zawodach w tenisie stołowym, rozgrywanym w hali sportowej w Żurawicy.
Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Pancerni” Żurawica. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.Grano systemem „każdy z każdym” indywidualnie w rocznikach 2006 – 2007 i 2004 – 2005 oraz drużynowo w ramach Gminnych Igrzysk Sportowych dla rocznika 2003 – 2004. Organizatorzy na naszym pośrednictwem dziękują za wsparcie finansowe instytucjom z Żurawicy: urzędowi gminy, Bankowi Spółdzielczemu, Gminnej Spółdzielni, aptece, właścicielom firm Czexbud i Stalprofil, właścicielowi sklepu Auto-Max, RSP Żurawica oraz dla panom: Grzegorzowi Rabie i Marianowi Szelidze. Za szczególną pomoc Tadeuszowi Kozakowi, który pełnił funkcję komisarza zawodów.
Dziewczęta – rocznik 2006 – 2007: 1. Aleksandra Kowalska, 2. Maja Kozak; rocznik 2004 – 2005: 1. Amelia Kozak, 2. Kinga Kozła.
Drużynowo: 1. SP 2 Żurawica, 2. SP 1 Żurawica (obie awans do finału powiatowego), 3. SP Orzechowce, 4. SP Kosienice.
Chłopcy – rocznik 2006 – 2007: 1. Bartosz Radoń, 2. Piotr Jasiński; rocznik 2004 – 2005: 1. Stanisław Świta, 2. Wiktor Radoń, 3. Krzysztof Grędus, 4. Mateusz Róg, 5. Mateusz Rabski, 6. Paweł Pirożek, 7. Patryk Nachman.
Drużynowo: 1. SP Orzechowce, 2. SP Maćkowice (obie awans do finału powiatowego), 3. SP 2 Żurawica, 4. SP Kosienice, 5. SP 1 Żurawica.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze