Reklama

Zmiana w strukturach rady miasta

Podczas niedawnej sesji Rady Miejskiej w Sieniawie dokonała się zmiana w jej strukturach. Nową radną została Edyta Szewczyk, która objęła mandat po zmarłym Grzegorzu Krzyżaku.

Wspomniana zmiana to efekt rozstrzygnięcia czerwcowych wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Sieniawie, w okręgu nr 7. Do niedawna mieszkańców wspomnianego okręgu, obejmującego sołectwo Paluchy i część sołectwa Pigany (od nr 103 do nr 203, z wyłączeniem nr 113 i nr 115), reprezentował Grzegorz Krzyżak. W związku z jego śmiercią i wygaśnięciem mandatu konieczne było podjęcie odpowiednich kroków. Wybory zarządzono[paywall] w połowie marca. Były one tylko formalnością, gdyż wspomniana Edyta Szewczyk była jedyną kandydatką do funkcji radnego. Nie odbyło się więc tradycyjne głosowanie, bo mandat miała w zasadzie zapewniony. Z racji tego, że kandydata zarejestrował tylko jeden komitet, Miejska Komisja Wyborcza w Sieniawie sporządziła stosowny protokół z wyborów, podając jego treść do publicznej wiadomości.

Nowa radna reprezentuje Komitet Wyborczy Wyborców „Rozwój Ziemi Sieniawskiej”. Mandat wyborczy oficjalnie objęła podczas sesji rady miejskiej 14 czerwca br.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości