Godną naśladowania postawą wykazała się przedwczoraj 47-letnia mieszkanka powiatu sanockiego.
Pracownica baru w Leska przy jednym ze stolików znalazła torbę z dokumentami, kartami płatniczymi i pieniędzmi. 47-letni kobieta przekazała znalezisko policję.
Mundurowi ustalili, że właścicilką jest 38-letnia obywatelka Ukrainy.
Wczoraj rano kobieta, która zgubiła saszetkę, zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji w Lesku, gdzie odzyskała swoją zgubę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze