Reklama

Znalazła saszetkę, a w niej: 2000 euro i ponad 1000 hrywien. Przekazała ją policji

Godną naśladowania postawą wykazała się przedwczoraj 47-letnia mieszkanka powiatu sanockiego.

Pracownica baru w Leska przy jednym ze stolików znalazła torbę z dokumentami, kartami płatniczymi i pieniędzmi. 47-letni kobieta przekazała znalezisko policję.

Mundurowi ustalili, że właścicilką jest 38-letnia obywatelka Ukrainy.

Wczoraj rano kobieta, która zgubiła saszetkę, zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji w Lesku, gdzie odzyskała swoją zgubę.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości